Rok 2020

• Silový víceboj "Ocelový muž - žena"
    19. září 2020 od 9:00 hod. v sokolovně - plakát
  • Soustředění oddílu sportovní gymnastiky
    5. prosince 2020, v sokolovně
  • III. Vánoční akademie oddílu sportovní gymnastiky
    12. prosince 2020, ve velkém sále sokolovny

Historie akcí

• Den otevřených dveří
    30. srpna 2020 od 9:00 hod., v sokolovně - pozvánka
  • Soustředění oddílu sportovní gymnastiky
    19. - 21. srpna 2020, v sokolovně

• Volejbalisté vyhráli turnaj v Kojetíně
    Fotky zde
  • Oddíl volejbalu muži pomáhal v Šumvaldě
  • Valná hromada T.J. Sokol Šternberk
    17. června 2020 od 17:00 hod. v Expozici času,
  • Volejbalisté vyhráli turnaj v Samotiškách
    Fotky zde
  • Vánoční turnaj ve stolním tenisu
    26. prosince 2019, v sokolovně

Uplynulé akce

Vyhlášení nejúspěšnějších sportovců, trenérů a družstev města Šternberk

V kulturním domě proběhlo 7. listopadu 2019 slavnostní ocenění nejlepších sportovců, družstev a trenérů města Šternberk. Mezi oceněnými byli také zástupci Sokola: Angel Bandy, Helena Gottwaldová, Aneta Tobiášová, Bedřich Stanický a Zbyněk Kryl. Oceněný byl také oddíl volejbalu žen a sportovní šerm.

Hostem byl známý triatlonista a ultramaratonec Petr Vabroušek.

Den otevřených dveří

30. srpna 2020 se v prostorách sokolovny konal den otevřených dveří. Oddíly volejbalu, karate, gymnastiky, stolního tenisu, aikida připravily pro nové zájemce ukázky jejich tréninku. Pro všechny účastníky bylo připravené malé občerstvení. Akce se zúčastnilo téměř 100 nových cvičenců.

Seminář Aikido

V sobotu 16. listopadu 2019 se v prostorách naší sokolovny uskutečnil seminář Aikido pod vedením Jana Mareše, který je držitele 5. Danu.

Semináře se zúčastnilo celkem 22 sportovců z různých klubů ČR. V průběhu semináře proběhly taktéž zkoušky na žákovské technické stupně Kyu. Šternberští aikidisté zde úspěšně složili a získali 2x 4. Kyu, 1x 3. Kyu a 1x 2. Kyu.

Akademie 2019

26. dubnu 2019 proběhla akademie a současně také slavnostní otevření zrekonstruhované sokolovny.

Rekonstrukce sokolovny

Sokol Šternberk získal druhé místo v programu "Vy rozhodujete, my pomáháme" vyhlášeným společností TESCO za účelem podpory lokálních společenských a sportovních aktivit. Starosta šternberského Sokola Ing. Milan Duda přebírá symbolický šek. Částka byla využita k částečné úhradě oplocení venkovních volejbalových kurtů. Děkujeme všem návštěvníkům TESCO Šternberk za jejich hlasy.

Projekt "Rekonstrukce sokolovny - část kotelna" , byl realizována v roce 2017 za finanční podpory města Šternberka a Olomouckého kraje..